Adoptowane
Adoptowany – Tutuś

Adoptowany – Tutuś

A Tutuś, nasz porzucony zimowy szczeniak wciąż w domu tymczasowym 🙁 Mały jest bardzo przyjazny i grzeczny. Szukamy domu, w którym piesek stanie się członkiem rodziny <3

czytaj dalej…

Adoptowany – Boski

Adoptowany – Boski

Co to jest? Czarne, latające, śliczne i dłuuugiee? 😉 Jeśli to nie jamnik, to na pewno rekordowo długi kundelek. Niepowtarzalny i boski 😀 Pies idealny: spokojny, grzeczny, śliczny.

czytaj dalej…

Max odnalazł swój nowy dom

Max odnalazł swój nowy dom

Czasami zdarzy się cud… Nigdy nie wiadomo w jakim miejscu i czasie, bo to przecież cud, ale jeśli ktoś jest świadkiem takiego zdarzenia, już nigdy tego nie zapomni.

czytaj dalej…

Adoptowany – Pucek

Adoptowany – Pucek

Trafił w październiku do Ewy z gnijącym ogonkiem. Rana nie goiła się najlepiej, więc konieczna była amputacja. I tak nasz Pucek ze zwykłego kota stał się uroczym kotomisiem 🙂 Jego stan szybko się poprawiał. Zrobił się bardzo domowy i miziasty.

czytaj dalej…

Adoptowana – Majka

Adoptowana – Majka

Majka to prawdziwy wulkan energii. Ma około roku, jest prześliczna, przezabawna i przekochana. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Jest też prawdziwą spryciulą, włamywaczką. Już w pierwszy dzień nauczyła się sama otwierać drzwi. Wszędzie jej pełno, ma pogodne usposobienie i będzie wspaniałym towarzyszem zabaw. czytaj dalej…

Adoptowana – Spokojna Alutka

Adoptowana – Spokojna Alutka

Alutka jest kochaną, spokojna suczką. Ma około 7 lat, słodki mysi pyszczek, brązowe oczka i całe morze cierpliwości i łagodności w sobie. Jeszcze ani razu nie zaszczekała i najchętniej wtulałaby się cały dzień w ramię opiekuna. Marzy o spokojnym domu, w którym będzie mogła cieszyć się obecnością u boku swojego człowieka. czytaj dalej…

Adoptowana – Luna

Adoptowana – Luna

Historia prawdziwa jak życie. Mała polska wieś, a w niej co jakiś czas błąkające się psy… Zagubione, niechciane, wyrzucane z samochodów, nieraz podrzucane na teren obejścia. Takim psem jest 1,5- roczna Luna. Piękna, silna, energiczna i bardzo przyjazna.

czytaj dalej…

Adoptowana – Frytka

Adoptowana – Frytka

Frytka trafiła pod opiekę Fundacji po tym jak postanowiliśmy pomoc jej właścicielowi w sfinansowaniu zabiegu sterylizacji. Podejrzewał, że może być szczenna. Szybko okazało się, że właściciel, mimo obiecanej opieki, nie zapewniał suni odpowiednich warunków.

czytaj dalej…