Pamiętacie Sarę ? Wiosna przyszła, a Sara nadal czeka u swojej opiekunki na najlepszy dom pod słońcem. Niestety nikt nie interesuje się losem Sary 🙁 Dlaczego? Chyba nie dlatego, że ma zniekształconą łapkę? Nie, to niemożliwe, żeby taki drobiazg miał przekreślić jej szansę na lepsze życie, własny dom i własnego człowieka!

Może Ty zauważysz, jak piękna i mądra jest Sara i dasz jej odrobinę serca? Sara czeka na Twój telefon 🙂

Sara to suczka, która cudem uniknęła śmierci głodowej. Jakiś szczęśliwy duch czuwał nad Sarą i skierował Panią W. na spacer w rzadko uczęszczane tereny leśne, a tam… jej oczom ukazał się straszny widok: chudy, głodny pies przywiązany do drzewa, w dodatku z poranioną, gnijącą już łapą. I tak Sara dołączyła do stada przygarniętych przez Panią biedaków. Łapka została zbadana, zrobiono prześwietlenie, oczyszczone rany w końcu się wygoiły, ale jakieś uszkodzenie pozostało, ponieważ Sara podkurcza tę łapę i kuleje.

Sara ma bardzo pogodne usposobienie, jest łagodna i dogaduje się z innymi psami. Chora łapka nie ogranicza jej też w szaleństwach i harcach. Szukamy dla Sary dobrego domu – takiego, na jaki każdy pies, a zwłaszcza skrzywdzony, zasługuje.

Kontakt w sprawie adopcji:
Wyślij wiadomość na Facebooku , zadzwoń 667 437 270 Ewa, 507 069 181 Aneta lub napisz na: adopcje@psienadzieje.org

Jeżeli nie możesz przygarnąć Sary a chcesz pomóc. Prosimy, zostań jej opiekunem wirtualnym. Sara potrzebuje kosztownych badań i rehabilitacji chorej łapki.

Możesz dorzucić się do jej skarbonki na:
Fundacja Psie Nadzieje, nr konta: 95 1160 2202 0000 0002 4135 9635
Z dopiskiem : darowizna na cele statutowe/Sara
PayPal: psienadzieje@gmail.com

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy 🙂